košík je prázdný

Aktuální dopravní informace 1 rok - promo

Předplatné dopravních informací na 1 rok a k tomu navíc časově neomezené prémiové funkce. Tento In-App nákup v navigaci Dynavix je určený pro zařízení s operačním systémem Android.
Cena
Cena s DPH: 245 Kč
Cena bez DPH: 202 Kč
Popis

Licence pro aktuální dopravní informace zahrnuje také prémiové navigační funkce (Navigace Premium).

  • Zakoupením aktuálních dopravních dat získáte možnost využití aktuálních dopravních informací pro nalezení nejrychlejší trasy po dobu tří let – Dynavix využívá dopravních dat získaných anonymním sběrem údajů o pohybu ostatních vozidel, díky této funkci se vyhnete např. neprůjezdným úsekům v ranní nebo odpolední dopravní špičce.
  • Dopravní informace zásadním způsobem vylepší Váš zážitek z navigování. V mapě je barevně uvedena informace o dopravním vytížení jednotlivých pozemních komunikací. Tyto informace jsou následně zohledněny při výpočtu trasy a nabídce alternativní trasy v průběhu navigování na základě aktuálního vývoje dopravní situace.
  • Funkce aktuálních dopravních informací pokrývá 87 % populace Evropské unie.

 

Důležité: Před nákupem se prosím ujistěte, že Vaše země je na níže uvedeném seznamu států, ve kterých jsou dopravní informace dostupné.

Aktuální dopravní informace jsou dostupné v těchto státech: Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Irsko, Itálie, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie

 

Navigace Premium zahrnuje následující časově neomezené prémiové funkce:

  • Možnost inteligentního navigování s využitím alternativních tras (výběr až ze tří možných tras).
  • Náhledy dopravních kamer na trase.
  • 3D pohled při práci s mapou a při navigování.
  • Navigace do jízdních pruhů.
  • Zobrazování reálných dálničních návěští (Real View).
  • Rychlé hledání Bodů zájmu v okolí a Bodů zájmu na trase.
  • Zobrazení informačního panelu s následujícím manévrem, vzdáleností k manévru a dalších informací (např. vzdálenost cíle, čas příjezdu).

 

Zakoupením Navigace Premium získáte uvedené prémiové funkce pro všechny dostupné mapy. Zjistěte, jak opravdu dobrá může být navigace Dynavix s prémiovými funkcemi a aktuálními dopravními informacemi.

 

Postup uplatnění zaslaného kódu: Po nákupu produktu v tomto e-shopu vám přijde na vámi uvedený e-mail kód, který je třeba uplatnit v aplikaci Dynavix. Spusťte na svém zařízení s OS Android navigaci Dynavix (je třeba mít nainstalovanou alespoň jednu mapu). Klikněte na Menu > Dynavix obchod. Dále klikněte na "Zadání kódu produktu" a vyťukejte kód, který jste dostali na e-mail.

Navigaci Dynavix pro Android si můžete stáhnout zdarma přes Google Play na níže uvedeném odkazu. Navigace je kompatibilní se zařízením (telefon či tablet) s operačním systémem Android 4.0 a vyšší. Pro instalaci je třeba alespoň 500 MB volného místa (liší se dle zvolených map).

 

Dynavix Google play