košík je prázdný

Přátelé na cestách,

 

prázdniny právě začínají a tato doba mě každý rok vede k úvahám, jak si následky dětství nesu celý zbytek života.

Když jsem byl úplně malý, bylo mi ve školce líto, že ostatní děti, byť jen nepatrně starší než já (co je rok s hlediska vývoje vesmíru, že), si mohou o prázdninách dělat, co chtějí.

Ve škole jsem se na začátku prázdnin radoval, že nekonečné dva měsíce bude jen veget, ale už od konce července jsem si vždycky znovu potvrdil, že veget tak úplně nekonečný není, a že mě vlastně ani nenapadá, který den v roce by mohl být lepší než 30. červen, kdy jsem obratem mohl stlačit celý nanukový dort, co jsem dostal za pěkné vysvědčení.

Tato pěkná tradice vzala za své na střední škole, tam už jsem samé jedničky prostě neměl.

Pod vlivem svého dětství jsem si proto dovolil pro vás všechny připravit na oslavu 30.června malý dárek s malou podmínkou – kdo nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pošle fotku vysvědčení, kde budou samé jedničky, tomu pošleme obratem Premium licenci a navigační povely, které namluvil Pavel a jeho přátelé Tomáš Matonoha, Marek Daniel a Josef Polášek. Jen tak, protože 30.červen pořád existuje, a protože je začátek prázdnin.

 

Přeji hodně kilometrů bez nehod,

 

Tomáš Tvrzský, Dynavix team

 

PS: Malý dárek rozdáváme odteď do 31. července, pak už je ta zatracená škola zase na dohled...

PPS: Vysvědčení nemusí nutně být z 29.6.2018. Za opakované zaslání fotky se stejným vysvědčením opakovaně licenci zasílat nebudeme:-)