košík je prázdný

Společnost Dynavix a.s. a její vývojový tým se zabývají vývojem navigačních systémů a zpracováním digitálních vektorových map již od roku 2003.

 

V roce 2005 byl na trh uveden navigační software Dynavix, jehož aktuální 6. generace je dostupná pro různé platformy, jako jsou mobilní telefony s operačními systémy Android a iOS, navigační zařízení s operačním systémem Windows nebo různá malosériová zařízení s klony OS Linux.

 

Dynavix a.s. disponuje v Česku unikátním know – how a zkušenostmi pro vývoj navigačního software, pro zpracování digitálních vektorových map a jejich každodenní využití, např. pro různá klientská navigační řešení (fleet management, workflow management) nebo pro webový mapový portál.
Vývojový tým Dynavix je schopen provést úpravy nebo zcela nový vývoj unikátních softwarových B2B řešení s využitím softwarových modulů, které byly pro potřeby navigačního software Dynavix vyvinuty během posledních 13 let. Tyto nástroje mj. umožňují vytvářet navigační mapové podklady z dat různých mapových providerů, např. OpenStreetMap (formát shapefile), TomTom (formát GDF-AR) nebo Here (dříve Navteq, formát GDF-AS).